Sayfa: 1 - 10 - Marka 31 sonuç bulundu. (0,112 saniye) 


Xiaomi Nasıl Okunur Xiaomi anlamı, Xiaomi hangi ülkenin: Çin merkezli elektronik(akıllı telefon, tablet, dizüstü) ve yazılım(mobil uygulama) şirketidir. Xiaomi okunuşu ise "şaomi"
Huawei Nasıl Okunur Huawei anlamı, Huawei hangi ülkenin: Çok uluslu ağ ve telekomünikasyon ekipmanları üreten Çin merkezli şirket. Huawei okunuşu ise "vaavey"
Samsung Nasıl Okunur Samsung anlamı: Güney Kore merkezli çok uluslu şirketler grubu. Samsung okunuşu ise "samson"
LG Nasıl Okunur LG anlamı, LG hangi ülkenin: Güney Kore markası olan LG, elektronik, cep telefonu ve kimyasal maddeler gibi birçok alanda faaliyet gösteren şirkettir. LG ...
Bauhaus Nasıl Okunur Bauhaus anlamı, Bauhaus hangi ülkenin: Yapı malzemeleri satışı yapan Alman perakende satış şirketidir. Bauhaus okunuşu ise "baahaus"
Tchibo Nasıl Okunur Tchibo anlamı, Tchibo hangi ülkenin: Kahve üreticisi olan Tchibo, Alman markasıdır. Tchibo okunuşu ise "çibo"
iPhone Nasıl Okunur iPhone anlamı: Amerikan Apple firmasına ait akıllı telefon markası. iPhone okunuşu ise "ayfoun"
Calzedonia Nasıl Okunur Calzedonia anlamı: Bir İtalyan markası olan Calzedonia, bayan, erkek ve çocuklar için çorap ve plaj giyim ürünleri imal etmektedir. Calzedonia okunuşu ise "kalsedonya"
Quechua Nasıl Okunur Quechua anlamı: Bölge(Peru'nun sekiz doğal bölgelerinden biri). Marka(Fransız spor malzemeleri şirketi). Quechua okunuşu ise "keçua"
Acuvue Oasys Nasıl Okunur Acuvue Oasys anlamı: Kontakt lens markası. Amerikan Johnson & Johnson markasına ait ürün. Acuvue Oasys okunuşu ise "akyüvyu oeysıs"

İngilizce Kelimelerin Türkçe Okunuşu