Sayfa: 1 - 10 - Marka 25 sonuç bulundu. (0,107 saniye) 


iPhone Nasıl Okunur iPhone anlamı: Amerikan Apple firmasına ait akıllı telefon markası. iPhone okunuşu ise "ayfoun"
Calzedonia Nasıl Okunur Calzedonia anlamı: Bir İtalyan markası olan Calzedonia, bayan, erkek ve çocuklar için çorap ve plaj giyim ürünleri imal etmektedir. Calzedonia okunuşu ise "kalsedonya"
Quechua Nasıl Okunur Quechua anlamı: Bölge(Peru'nun sekiz doğal bölgelerinden biri). Marka(Fransız spor malzemeleri şirketi). Quechua okunuşu ise "keçua"
Acuvue Oasys Nasıl Okunur Acuvue Oasys anlamı: Kontakt lens markası. Amerikan Johnson & Johnson markasına ait ürün. Acuvue Oasys okunuşu ise "akyüvyu oeysıs"
Tommy Hilfiger Nasıl Okunur Tommy Hilfiger anlamı: Amerikan moda tasarımcı ve kendi adı soyadını taşıyan Tommy Hilfiger şirketinin kurucusu. Tommy Hilfiger okunuşu ise "tami hilfigır"
Acer Nasıl Okunur Acer anlamı: Tayvan merkezli, donanım ve elektronik firması. Acer okunuşu ise "eysır" (sondaki "r" harfine vurgu yapılmadan söylenir.)
Linkedin Nasıl Okunur Linkedin anlamı: Kaliforniya, ABD merkezli, iş dünyasına yönelik sosyal ilişkiler ağ hizmeti. Linkedin okunuşu ise "lînktin"
Yahoo Nasıl Okunur Yahoo anlamı: Arama motoru, ücretsiz elektronik posta sağlayıcısı. Yahoo okunuşu ise "yaahuu"
Gmail Nasıl Okunur Gmail anlamı: Google markasına ait ücretsiz elektronik posta sağlayıcısı. Gmail okunuşu ise "cimeyl"
Hotmail Nasıl Okunur Hotmail anlamı: Microsoft markasına ait ücretsiz elektronik posta sağlayıcısı. Hotmail okunuşu ise "hatmeyl"

İngilizce Kelimelerin Türkçe Okunuşu